Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/clients/client1470/web7997/web/forum/common.php on line 106 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
KEMET = Az Ókori Egyiptom • Téma megtekintése - Internet Explorer nem nyit meg egyes oldalakat
Szárnyas napkorong

KEMET = Az Ókori Egyiptom

Üdvözlet a betérőnek!
* GyIK  * Keresés  * Társalgó  * Képtár
Pontos idő: 2018.06.20. 14:09

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.24. 18:55 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Andy: nagyon szívesen. Egyébként meg előbb lépj be, és utána írd be a hozzászólást. Úgy tudod ellenőrizni, hogy beléptél-e, hogy fent jobb oldalon a Belépés helyett Kilépés [ Andy ] feliratot látsz.
Mivel az előző két hozzászólásodnak személyre szóló volt a mondanivalója, és már el is jutott hozzám, a hozzászólásokat töröltem.

A belépési gondokat okozó feltételezett hibát javítottam, úgyhogy most már elvileg nem dobál ki a fórum (ha eddig az volt a gond). Ha mégis kidobálna, jelezd, légyszi!

Itt az Opera 853 magyar nyelven. (~4MB)

:aws:

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Vissza a tetejére
Hozzászólás az előzmény idézésével  
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.21. 16:01 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Bosszantó és durva megoldást fogok javasolni: használj más böngészőt. Sajnos fogalmam sincs, hogy miért önfejűsködik az Explorer, de nálam is rendszeresen okoz hasonlókat - igaz, nem a fórumon. De például a honlap nyelvleckéit nem tudom Explorer-rel használni, és nincs rá (eddig) magyarázat, hogy miért nem.

Ingyen használhatsz nagyon jó böngészőket: a FireFox gyors is (bár lassabban indul el mint az IE), az Opera 8,53 pedig megjelenítésben is nagyon hasonlít az IE-re (egy-két dolog van csak, amit máshogy mutat). Az Operával azonban vigyázni kell, mert a honlapjukon jelenleg már az Opera 9 tölthető le, de az nekem hibát hibára halmozott, például az ékezetes betűk terén. Az ok az, hogy ez nem magyar, hanem kelet-európai verzió, és valamiért rosszul implementálták benne (de szép szót találtam, mi?) a mi ékezetes betűinket tartalmazó kódlapok használatát. Szerintem nemsokára az is meg fog gyógyulni. Ha jelzed, hogy kéred a 8,53 magyar verziót, elküldöm neked szívesen, 10MB körül van. (Pontosítsunk: felteszem valahova, és küldök egy linket - így biztosabb, mint ha email-ben akarnék ekkora fájlt küldeni.)

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Vissza a tetejére
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.21. 11:32 
Írnokpalánta
Írnokpalánta

Sziasztok!

Egyszer már leírtam ide a problémámat,de megint megpróbálkozok vele.
Amikor szeretném megnyitni a "Nyelv és írás" topicot akkor egy kis ablakban megjelenik hogy az internet explorer nem tudja megnyitni ezt az internethelyet. Az a legérdekesebb hogy nem mindig jelenik ez meg.Van olyan hogy engedi megnyitni.A többi topic-kal ugyanígy vagyok.Van hogy meg tudom nyitni de van hogy nem.Úgy tudom hogy csak a nők ilyen kiszámíthatatlanok.Nem?
Tud nekem valaki megoldást?
Csak ez akadályoz meg abban hogy még mindig nem ismerem a hieroglifák rejtélyeit és ez már nagyon bosszant. :seth:

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]