Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/clients/client1470/web7997/web/forum/common.php on line 106 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
KEMET = Az Ókori Egyiptom • Téma megtekintése - Vélemények, kérdések a Fórumról
Szárnyas napkorong

KEMET = Az Ókori Egyiptom

Üdvözlet a betérőnek!
* GyIK  * Keresés  * Társalgó  * Képtár
Pontos idő: 2018.06.25. 05:19

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Hogy tetszik az új fórumunk?
Fúú, ez tök jó!
Na végre, már ideje volt!
Elmegy...
Láttam már jobbat is.
Már megint variáltok? A régi jobb volt!
1 választási lehetőségre szavazhatsz.

Eredmény megtekintése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.13. 22:51 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Ki tudja, miért, de engem csak második nekifutásra enged be a Fórum.

.-====o====-.
" A nagy Maat Uszer ideje óta háborítatlan, egyedüli és örök."

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Uséb-Maat 2008.11.27. 01:17-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.13. 21:39 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

HoremWeb írta:

Samara Morgan írta:
...topicok neve előtt a körben a lapocska nem színeződik el az el nem olvasott hozzászólásoknál. Ezek csak a kezdeti nehézségek, vagy...?

Hát ezzel még nem találkoztam! Nálam szépen működik, ahogyan kell, pedig több gépről, több helyről és több böngészőből is próbálgattam a fórumot, mielőtt beélesítettem. Nem lehet, hogy valamilyen biztonsági program akadályozza, hogy a látogatásokat regisztrálja a honlap? Bár nem, mert akkor meg minden témát olvasatlannak jelezne a fórum... Azt hiszem...

Affene, akkor a hiba az én készülékemben van. Azért gondoltam, hogy nem, mert más fórumokon ez a funkció is műxik nálam, de végülis mindegy, ez nem létkérdés.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 21:09 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Anheszenpaaton ta-serit írta:
Nektek mindig megjelenik a kiválasztott kép a hozzászólásotok mellett?

Feltételezem, hogy az avatarra gondolsz, vagyis a felhasználóhoz kiválasztott kis képre. Ezt a "profil"-nál kell beállítanod. Ha külső avatart linkeltél be, elképzelhető, hogy a mérete, vagy a fájlméret nagyobb a megengedettnél, és azért nem jelenik meg. Próbáld meg az egyik beépített avatart. Ha az sem jelenik meg, akkor elképzelhető, hogy a böngésződ, vagy valamilyen biztonsági beállítás (program) akadályozza meg az avatar megjelenését. Ha gondod van, küldj egy privát üzenetet nekem, és írd meg benne, hogy milyen avatart akartál beállítani. Úgy közvetlenül is tudok segíteni.

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 21:00 
Írnokpalánta
Írnokpalánta

Nektek mindig megjelenik a kiválasztott kép a hozzászólásotok mellett? Vagy csak én vagyok béna?

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 18:17 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Samara Morgan írta:
Itt is van két kitaposatlan ösvény: a rendszer néha önkényesen kiléptet

Sajnos az időnkénti kiejtés valószínűleg a szerver és a fórummotor nem teljes összeférhetősége miatt van - még nem tudtam rájönni, hogyan lehetne megszüntetni. A fórum beüzemelése alatt órákat kellett eltöltenem rajta, és mondhatom, nagyon bosszantó volt, amikor a hosszadalmas beállítások elmentése helyett újra a belépőoldalt láttam magam előtt... :o/

Samara Morgan írta:
...topicok neve előtt a körben a lapocska nem színeződik el az el nem olvasott hozzászólásoknál. Ezek csak a kezdeti nehézségek, vagy...?

Hát ezzel még nem találkoztam! Nálam szépen működik, ahogyan kell, pedig több gépről, több helyről és több böngészőből is próbálgattam a fórumot, mielőtt beélesítettem. Nem lehet, hogy valamilyen biztonsági program akadályozza, hogy a látogatásokat regisztrálja a honlap? Bár nem, mert akkor meg minden témát olvasatlannak jelezne a fórum... Azt hiszem...

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 17:54 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Itt is van két kitaposatlan ösvény: a rendszer néha önkényesen kiléptet + a topicok neve előtt a körben a lapocska nem színeződik el az el nem olvasott hozzászólásoknál. Ezek csak a kezdeti nehézségek, vagy...?

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 16:13 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Még nem minden ösvény kitaposott ebben az oázisban
- gondolok itt az példának okáért a belépésre, vagy az aláírás előtti "üres sorok" hiányára.

.-====o====-.
" A nagy Maat Uszer ideje óta háborítatlan, egyedüli és örök."

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 14:39 

Üdvözlök mindenkit! Eddig csak olvasója voltam a fórumnak, ami nagyon tetszik. Rengeteg hasznos információt találtam. És azt hiszem, barátokat is. További sok sikert mindenkinek!

.-====o====-.
Ankh, udzsa, szeneb.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 09:45 
Írnokpalánta
Írnokpalánta

Nagyon, nagyon király!

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.12. 07:56 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Most lehet, én leszek az egyetlen, aki visszasírja a bölömbika-felbontásra is választható régit, de csak akor mikor az itthoni gépet nyúzom - életképes gépen ez a lehető legjobban használható fórum, vigyázzatok azért, be ne dögöljön a motor a sok belepakolt képszövegcsoda miatt! Sok sikert és hosszú életet neki! Ja és talán meg kellene köszönni itt mindenki nevében, hogy van, úgyhogy KÖSZI!
C

.-====o====-.
"Qui multum peregrinatur, raro sanctificatur..."
Homérosz

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]