Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/clients/client1470/web7997/web/forum/common.php on line 106 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
KEMET = Az Ókori Egyiptom • Téma megtekintése - Vélemények, kérdések a Fórumról
Szárnyas napkorong

KEMET = Az Ókori Egyiptom

Üdvözlet a betérőnek!
* GyIK  * Keresés  * Társalgó  * Képtár
Pontos idő: 2018.06.20. 00:41

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Hogy tetszik az új fórumunk?
Fúú, ez tök jó!
Na végre, már ideje volt!
Elmegy...
Láttam már jobbat is.
Már megint variáltok? A régi jobb volt!
1 választási lehetőségre szavazhatsz.

Eredmény megtekintése
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Jelszó megjegyzése
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 22:15 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

:m-Htp: Meritaton!
A jelszót a böngésződ jegyzi meg, nem a fórum. Az automatikus beléptetést pedig "süti" (cookie) használatával éri el a fórummotor. Ha a böngésző úgy van beállítva, hogy kilépéskor törli a sütiket, akkor az automatikus beléptetés nem működik. Ebből következik, hogy akkor sem műx, ha a böngésző (vagy a biztonsági program, például Norton Internet Security) nem engedi be a sütiket.
A lap aljára görgetéshez egy méltatlanul elfeledett, de hasznos megoldás: rákattintasz a fórum oldalára bárhová, és megnyomod a billentyűzeten az END gombot :wink: (Én is legalább az esetek felében szegény egér görgőjét tekergetem) :D

Egyébként ezzel a sorrend-kiválasztással tényleg nem stimmel valami. Sürgősen meg kellene találnom, mit toltam el. Az a baj, hogy manuálisan kell átírni egy olyan programban, amit valójában nem értek. :D

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Re: Hozzászólások sorrendje
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 22:08 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Ahet-Aton (lélekben. Testben főleg Miskolc.)
HoremWeb írta:
Szia!

Az oldal alján van egy legördülő menü, ahol átállíthatod a hozzászólások sorrendjét. Így kényelmesebben tudod végigolvasni az eddig beírtakat. Hosszabb távon azonban jobbnak tűnik a "legfrissebb felül" sorrend.

hát, ahhoz ugyanúgy le kell görgetni, akkor meg már mindegy :D majd megszokom.

viszont nem jegyzi meg a fórum, hogy be van jelölve, hogy jegyezze meg a jelszómat... bár lehet, hogy nem is baj, mert ha sosem kéne beírnom, előbb-utóbb elfelejteném :)

.-====o====-.
~ * ~ Ragyogóvá válik a föld, amikor megjelensz a horizonton ~ * ~

:aton: :mrjjt: :B1:

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Hozzászólások sorrendje
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 19:52 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Szia!

Az oldal alján van egy legördülő menü, ahol átállíthatod a hozzászólások sorrendjét. Így kényelmesebben tudod végigolvasni az eddig beírtakat. Hosszabb távon azonban jobbnak tűnik a "legfrissebb felül" sorrend.

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 19:48 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Ahet-Aton (lélekben. Testben főleg Miskolc.)
szép a fórum, de rettentő nehéz lesz hozzászokni, hogy lentről felfelé vannak az üzenetek, nem fentről lefelé... tudom, a régiben is így volt, de a phpBB fórumokban ilyet még nem láttam.

(de jó, hogy senki nem foglalta le előlem a nevemet :)

.-====o====-.
~ * ~ Ragyogóvá válik a föld, amikor megjelensz a horizonton ~ * ~

:aton: :mrjjt: :B1:

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Kitaposatlan ösvények
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 19:24 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

:m-Htp:!
Samara Morgan írta:
Itt is van két kitaposatlan ösvény: a rendszer néha önkényesen kiléptet + a topicok neve előtt a körben a lapocska nem színeződik el az el nem olvasott hozzászólásoknál. Ezek csak a kezdeti nehézségek, vagy...?

Kérlek, jelezd, ha azóta is kiléptet a rendszer, ugyanis állítottam a dolgon. Nekem azóta jobb, és még más sem jelezte, hogy randalírozna a Fórum - legalábbis ilyen szempontból.

:!: Az olvasatlan témák jelzésével kapcsolatban: azóta erősen figyelem, hogy mit hogyan csinál, és valami hasonlót sikerült lefülelnem: amikor először belépek, akkor jelzi, hogy melyik fórumokban van olvasatlan téma, és még azt is, hogy a fórumon belül melyik topik az. Viszont ha megnyitok egy olvasatlan témát és válaszolok egy hozzászólásra, akkor utána már mindent olvasottnak jelez. Kérlek, figyeld meg, hogy nálad is ez jelentkezik-e, és jelezz vissza!
Mintha láttam volna már a hiba ellenszerét, de most nem tudom, hogy hol, és mi volt az, ezért kutatnom kell az ügyben. Addig is várom (mindenkitől!) a visszajelzéseket.

:!: Egy-két jelzést kaptam, hogy a "többi emotikon" nem használható. Tapasztalataim szerint csak Internet Explorerrel és csak időszakosan jelentkezik a dolog (eddigi kivétel ÉSzAH, akinél folyamatosnak tűnik). Ezen a problémán is dolgozom, addig viszont egy működőképesnek látszó megoldás:
:idea: Próbáld meg bezárni az Explorert, majd újra megnyitni. Általában az újbóli megnyitás után már rendesen működik az emotikonok beszúrása. Ugyanez vonatkozik minden olyan esetre is, amikor egy külön ablakból kell valamit a főablakba átbűvölni (például a Privát üzeneteknél a Felhasználó keresése funkció használatakor a meglelt felhasználó beszúrása).
:idea: Egyszer előfordult velem, hogy az IE bezárása nem segített a dolgon, ekkor a gép újraindításával elmúlt a "beépített szolgáltatás". Kényelmetlen módszer, de legalább nyűgös a használata...
:idea: Ha a hiba permanens, próbáld ki, hogy a honlapunk Galéria részén meg tudsz-e nyitni képet. Ha nem, akkor valószínűleg a gépeden, az Internet Explorer biztonsági beállításaival lehet a gond. Ha az oldal megnyitásakor felül sárga sávban figyelmeztető szöveg jelenik meg, nézd meg az Explorer Súgójában a Biztonsági sáv használata részen, hogyan lehet kikapcsolni a JavaScriptek tiltását.

Ha bárkinek van még további ötlete a problémák elhárításához, akkor jelezze, pls! Előre is köszönöm!

Ben Kenobi: milyen öröm rég nem látott, ismerős arcokat látni - ráadásul szó szerint! ;o) :m-Htp: az új Fórumunkon!

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.05. 17:16 

Gratulálok az új fórumhoz, nagyon jó lett! ;) :)

Samara Morgan írta:
Többféle fórummal találkoztam már a neten, nekem ez a típus jött be a legjobban, szóval örülök, hogy átálltatok erre! =D>

Valóban, a phpBB az egyik legjobb ingyenes fórumtípus. Ugyan nekem is csinál furcsaságokat, mintha a régebbi verziók stabilabbak lennének, de sebaj. :) Igyekszem gyakrabban megfordulni errefelé. :D :oops:

.-====o====-.
"folio sum similis
de quo ludunt venti.
"

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.25. 11:51 

Problémát jelent számomra a korábbi hozzászólások megtekintése. Miután behívtam őket, 1-2 másodpercet követően először eltűnnek a monitorról, majd az egész kép elkezd villogni.Mi lehet az oka? Kérlek benneteket, aki tud, segítsen. Előre is köszi!

.-====o====-.
Ankh, udzsa, szeneb.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.23. 22:17 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Kedves Seshat,

meg kellene nézned másik számítógépről is, hogy jelentkezik-e ez a dolog, mert nekem nagyon úgy tűnik, hogy a böngésződ, vagy a vírusirtód okozhat valami összeférhetetlenséget. Három számítógépről, négyféle böngészővel teszteltem és tesztelem a fórumot, és nálam ilyesmi nem jelentkezett, valamint más sem számolt be erről. Őszinte leszek: el nem tudom képzelni, hogy mi okozhatja ezt, ha egyébként a többi funkció működik, például hozzászólást tudsz írni - a két rutin ugyanis nagyon hasonló. Ha jól belegondolok, még a vírusvédelmi / biztonsági programok sem indokolják ezt a jelenséget... De jó lenne megpróbálni más gépről is!

Üdvözöl:

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.23. 14:17 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

Nagyon tetszik az új fórum, biztosan nagy munka volt a kialakítása, de nekem még sajnos szoknom kell. A régiben jobban eligazodtam, de remélem ez csak idő kérdése. Van azonban egy problémám (ha probléma), hogy ha "privát" levelet küldök, az elküld gombra kattintva nem tűnik el a levél. Ez így rendben van? Ne is törődjek vele, vagy ez egy hiba?
Élet, üdv, egészség! :)

.-====o====-.
:aws:

Seshat

"Az ember meghal, teteme elporlad. ...
A könyv azonban megőrzi emlékét mindaddig, amíg olvassák.
A könyv maradandóbb egy jól megépített háznál, vagy
egy nyugati sírkamránál."
(Chester Betty papyrus)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.17. 14:39 
Írnokpalánta
Írnokpalánta

Sziasztok!

A véleményem a fórumról az hogy jó,csak ki kell tapasztalni,meg kell szokni.Én egy kicsit lassú vagyok megszokás téren de ha már megszoktam akkor nem akarom elengedni.Így vagyok most a régi fórummal.De ez nem azt jelenti hogy ez rossz hanem azt hogy én öregszek. :cry:

Ez az új fórum sokkal színesebb élvezhetőbb változatosabb mint a régi.

Csak gratulálhatok.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 103 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]