Deprecated: Function set_magic_quotes_runtime() is deprecated in /var/www/clients/client1470/web7997/web/forum/common.php on line 106 [phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/session.php on line 885: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3391: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3393: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3394: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
[phpBB Debug] PHP Notice: in file /includes/functions.php on line 3395: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /common.php:106)
KEMET = Az Ókori Egyiptom • Téma megtekintése - Bannerek a fórumon
Szárnyas napkorong

KEMET = Az Ókori Egyiptom

Üdvözlet a betérőnek!
* GyIK  * Keresés  * Társalgó  * Képtár
Pontos idő: 2018.09.26. 15:27

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Mi a véleményed arról, ha a fórumon is elhelyezünk ide illő bannert?
A szavazás 2007.09.11. 20:19-kor befejeződött.
Nagyszerű dolognak tartom! 58%  58%  [ 7 ]
Szerintem jó ötlet, de a honlapról is meg szoktam tudni, amit kell. 8%  8%  [ 1 ]
Nem zavar, de nem is érdekel különösebben. 25%  25%  [ 3 ]
Elég zavarónak tartom, de alkalmanként elmegy. 8%  8%  [ 1 ]
Nagyon zavar, jobban szeretem a reklámmentes fórumokat. 0%  0%  [ 0 ]
Szavazatok száma : 12
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.10. 15:58 

Ha a fórum témájához illik a banner, akkor még fel is dobja esztétikailag...

.-====o====-.
Üdv mindenkinek!

PREDATOR warez Fórum

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.10. 11:56 
Rekh Niszut
Rekh Niszut

"Valaki"-vel tökéletesen egyet értek. 1-1 ilyesmi reklám szerintem is hasznos lehet, különösen ha ilyen szép a logója! :wink:

.-====o====-.
"Az ember retteg az időtől, de az idő is retteg a piramisoktól." /Egy arab közmondás/

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.08.09. 18:53 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Valaki privátba írta:
szerintem nem zavaró ha ilyen és hasonló témájú reklám fel van tüntetve, és ha létszámilag nem sok (azért nem kell hogy ellepjenek), pl. én nem ismerek minden olyan oldalt ahol pl. az ilyenek hirdetve vannak(vagy nem nézem őket elég rendszeresen).
Az ilyen vélemények is sokat segítenek, de nyugodtan lehet ide is írni, nem muszáj privátban, hiszen másnak is támpont lehet. Köszönöm szépen!

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Bannerek a fórumon
HozzászólásElküldve: 2007.08.07. 20:19 
Tjati (Admin)
Tjati (Admin)

Szeretném a véleményedet megismerni azzal kapcsolatban, hogy a fórumon elfogadhatónak vagy zavarónak tartod-e a bannereket.
Eddig igyekeztem távol tartani a reklámokat a fórumtól, és most is csak azért tettem fel az Egyiptom-napok bannereit, mert úgy vettem észre, hogy a fórum "törzsgárdája" nem nagyon néz fel a honlapra, vagy legalábbis ritkán.
Ha viszont elfogadhatónak tartjátok itt is a bannereket, akkor - szokásunk szerint kifejezetten egyiptomi vonatkozású, egyptofil érdekeltségű - reklámcsíkoknak itt is helyet adnék. Természetesen csak egynek - jelenleg ez kivételes helyzet, de mivel mind a rendezvény, mind a pályázat fontosnak tűnik, jobbnak láttam, ha mindkettő felkerül.

Várom a válaszodat! A szavazás szeptember 17-én jár le. Ha gondolod, hozzászólásban is kifejtheted a véleményedet, örömmel veszem, mint kiegészítő információt, de elsősorban a szavazat jelent támpontot.

.-====o====-.
[ img ] - HoremWeb
Rejtettebb a szép beszéd a Zöld Kőnél (smaragdnál)
De megtalálni a szolgálóleánynál az örlőkő mellett

(Ptahhotep)

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára HoremWeb 2007.11.28. 16:59-kor.

Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 4 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]